O firmie

Kilka faktów o naszej firmie.

Spółka Elektromont jest obecna na rynku usług elektrycznych od roku 1992. W okresie swojej działalności firma rozwinęła się od drobnych prac instalatorskich po zaawansowane, złożone i ciekawe realizacje projektów na terenie całego kraju.
Nasze wieloletnie doświadczenie i rzetelność pozwoliło nam zbudować silną pozycję w branży elektroenergetycznej. Korzystając z siły własnego doświadczenia i zaangażowania jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełny zakres zintegrowanych i kompleksowych usług elektroenergetycznych na wszystkich nowych, rozbudowywanych i modernizowanych obiektach.
Sprawdzona kadra kierownicza oraz wykwalifikowani pracownicy stanowią filar działalności Spółki, co pozwala na realizację  powierzonych zadań w sposób spełniający najwyższe oczekiwania Inwestorów.
Cele firmy:
  • spełnianie wymagań oraz oczekiwań inwestorów, tak aby każda realizacja uzyskiwała pozytywną rekomendację,
  • rozwój firmy w zakresie świadczenia kompleksowych usług serwisowych
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych dla sprawdzenia bezpieczeństwa nowo wykonanej, bądź istniejącej instalacji.
  • ochrona zdrowia i zapewnienie bezpieczeństwa przy pracy w każdym momencie „zero wypadków przy pracy”
  • wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania w celu bardziej harmonijnego i dynamicznego rozwoju firmy
Zapraszamy do współpracy. 

Projektowanie

Wykonujemy wysokiej jakości innowacyjne technologicznie projekty, w oparciu o aktualne normy budowlane i elektryczne. Kompleksowo dokonujemy analizy pod kontem ochrony środowiska i energooszczędnych technologii.

Wykonawstwo

Zapewniamy wysoki profesjonalizm i bezpieczeństwo realizacji inwestycji. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra wraz z brygadami elektromonterów sprosta każdemu zadaniu. Bogate zaplecze technologiczne i narzędziowe sprawia, że praca przebiega szybko i z zachowaniem BHP.

Serwis

Gwarantujemy stałą dostępność zespołu serwisowego, który w szybki i profesjonalny sposób usunie usterki, a w przypadku poważniejszych awarii, zabezpieczy i zapewni tymczasowe rozwiązanie w celu zapewnienia ciągłości procesu technologicznego.

Nasi Klienci

Wiele dużych firm zaufało naszej jakości
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
View more
Akceptuję